مجتمع تجاری و اداری جام خلیج فارس

پروژه مجتمع تجاری اداری جام خلیج فارس در زمینی به مساحت تقریبی 1400متر مربع با زیربنای ناخالص 125000مترمربع در منطقه لتمان کن واقع در منطقه 22و در ضلع شمال شرقی دریاچه چیتگر تهران در حال احداث است.

بلوک شمالی پروژه با زیربنای ناخالص 105000مترمربع شامل 20طبقه اداری با زیربنای خالص 16361مترمربع و تعداد 136واحد اداری 4 طبقه تجاری بازیربنای خالص 16000مترمربع و تعداد 170باب مغازه تجاری 6 طبقه پارکینگ با ظرفیت پارک تعداد 1280خودرو است.

قرارگیری یک رستوران بزرگ در طبقه بیستم برج اداری بازیربنای 1050مترمربع که به وسیله آسانسور جداگانه امکان دسترسی به آن در طول روز و شب میسر خواهد بود با قابلیت دید مستقیم به دریاچه بزرگ تهران و جنگل های چیتگر از جمله مزیت های ویژه این پروژه خواهد بود.

مزیت های نسبی:

– موقعیت مکانی ایده آل

– مجاورت‎ها و جاذبه های کم‎نظیر

– دسترسی آسان آینده‎ای درخشان

– سرمایه ‎گذاری امن و زود بازده

– طرحی مدرن و نمایی زیبا تنوع اصناف

مشخصات کامل برج

با توجه به توسعه روز افزون ساخت پروژه‌های مختلف اداری، تجاری و مسکونی به خصوص در کلان شهر تهران، افزون بر مکان‌یابی کارشناسانه، آن دسته از پروژه‌هایی موفق خواهند بود که به صورت چند منظوره و با کاربری‌های مختلف به بهره‌برداری برسند. پروژه جام خلیج فارس از این حیث نیز سرآمد بوده و با پیش‌بینی تعداد پارکینگ کافی و در بر داشتن توأمان کاربری‌های اداری، تجاری و تفریحی (رستوران و کافی شاپ) آینده‌ درخشان خود را تضمین کرده است.

کافی شاپ روباز

امروزه یکی از بخش‌های لاینفک مجموعه‌های بزرگ، مراکز مکث میان مدت با قابلیت سرو انواع نـوشیدنی‌ها و غذاهای ســبک می‌باشد. در برج جام خلیج فارس با عنایت به این مهم، در طبقه دوم فضایی به مساحت 270 مترمربع منقسم به سالن سرپوشیده و باغ سالن، جهت خدمت‌رسانی به مراجعین، شاغلین و میهمانان تدارک دیده شده است. این بخش علاوه بر سرویس‌دهی درون مجموعه‌ای و افزایش زمان مکث مراجعین، به عنوان یک عنصر جذاب، منجر به افزایش میزان پاخور (میزان تعداد مراجعین) خواهد شد. کافی‌شاپ این مجموعه ظرفیت پذیرش 2484 نفر در روز را دارا می‌باشد.

طبقات -2 ، -1 ، همکف و +1 در بلوک‌های شمالی و جنوبی به کاربری تجاری اختصاص یافته است. بلوک شمالی شامل 171 واحد تجاری متنوع از نظر متراژ (… تا … مترمربع) بوده و بلوک جنوبی از 46 واحد تجاری با حداقل متراژ ….. و حداکثر …. متر مربع بهره‌مند است.

همچنین دو واحد با متراژهای 110 و 283 متر مربع در طبقات اول به کاربری رستوران و کافی شاپ اختصاص یافته است تا در کنار سایر اصناف و با حضور برندهای برتر، تمامی مقدمات و ملزومات جهت ارائه بهترین خدمات به مراجعه کنندگان فراهم آید.

طبقات +2 تا +21 به کاربری اداری اختصاص یافته است. 132 واحد اداری در متراژهای متنوع 120 الی 314 متر مربع، با چشم اندازی شگفت انگیز، معماری کم نظیر و مجهز به امکانات لازم جهت فعالیت‌های اقتصادی، تمامی شرایط لازم برای انجام امور مربوطه را در اختیار سرمایه گذاران و خریدران محترم برج تجاری اداری جام خلیج فارس قرار می‌دهد.

رستوران مجلل

رستورانی مجلل و مدرن با مساحت 1500 متر مربع و استقرار در بالاترین طبقه 22 برج جام خلیج فارس بهترین لحظات را برای مراجعه کنندگان و خانواده‌هایشان رقم خواهد زد تا ضمن آرامش و بهره مندی از غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی از چشم انداز بی نظیر و فرح بخش آن به رویایی دور از دسترس، دست یابند. 585 متر مربع از طبقه 23 پروژه نیز به عنوان آشپزخانه و جدا از محیط رستوران و مابقی فضای این طبقه به تأسیسات و مسائل فنی برج اختصاص خواهد یافت.

تمامی ویژگی‌های فوق به همراه قرارگیری رستورانی مجلل و مدرن در بالاترین طبقه برج، سبب خواهد شد تا مجتمع تجاری، اداری جام خلیج فارس بالاتر از سایر مجتمع‌های مشابه سر به آسمان کلان شهر تهران بساید و مکانی امن و دلپذیر برای تفریح و تجارت باشد.

پارکینگ

بهره‌مندی از 1542 واحد پارکینگ و تجهیز آن به مدرنترین امکانات جهت کنترل، مدیریت و نظارت، از جمله امتیازات و محسناتی است که کمتر پروژه‌ای آن را دارا می‌باشد. بلوک شمالی پروژه دارای 1272 واحد پارکینگ در طبقات -8 الی -3 و بلوک جنوبی دارای 270 واحد پارکینگ در طبقات -6 الی -3 می‌باشد.

– قابلیت تعریف پارکینگ‌های vip برای مدیران و میهمانان ویژه

–  شمارش لحظه‌ای اتومبیل‌های پارک شده در پروژه

– مدیریت و کنترل ترددهای بی مورد و سرگردانی مراجعین

– کنترل ورود و خروج خودروها

– قابلیت گزارش‌گیری دقیق جهت مدیریت کارآمدتر

 

print

اخبار مرتبط با پروژه

1401-04-28

مجتمع جام خلیج فارس تجسم اعلای نوآوری و فن آوری است

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت، در گفتگو با مدیر پروژه مجتمع جام […]
1401-04-14

تاکید مدیرعامل بر رعایت تمامی اصول فنی اجرای پروژه

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت، دکتر اجاقی مدیرعامل این شرکت از پروژه […]
1399-09-29

بازدید مدیر عامل شرکت ساختمانی از دفتر بهره برداری و فروش پروژه جام خلیج فارس(لتمال)

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت، مدیر عامل شرکت ساختمانی بانک ملت دکتر […]
1399-07-12

بازدید کارشناسان شرکت ساختمانی از کارخانه آذر فنون تبریز

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت، کارشناسان  شرکت ساختمانی بانک ملت  از کارخانه آذرفنون […]
1399-06-23

وضعیت حقوقی شرکت در شش ماه ابتدای سال

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت؛ مدیرحقوقی شرکت، درخصوص وضعیت اخیر این شرکت […]
1397-08-30

از اتمام پروژه شمس آباد تا شروع نماسازی پروژه «جام خلیج فارس»

مهندس جمالی فروز:طی چند  ماه آینده پروژه شمس آباد به پایان رسیده و تحویل کارفرما […]
1397-07-13

بازدید مدیران شرکت ساختمانی بانک ملت از شرکت «دورال»

مدیران شرکت ساختمانی و مدیران شرکت روف تراس از شرکت دورال جهت تامین موارد مورد […]
1397-06-24

اخبار 5