مدیر جدید روابط عمومی بورس منصوب شد

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت، به نقل از خبرگزاری تسنیم،سیاوش وکیلی به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب و جایگزین یاسر فلاح شد.
وکیلی با حدود 25 سال سابقه فعالیت بورسی، مسوولیت هایی همچون مدیرعاملی و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، مدیرعاملی و عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری بهمن، مدیرعاملی و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سامان ایرانیان را در کارنامه کاری خود دارد.
پیش از این یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار بود که برگزاری چهار دوره جشنواره بورس و رسانه، چهار دوره لیگ ستارگان بورس، ضرب سکه 500 تومانی یادبود بازار سرمایه و تشکیل شورای سیاستگذاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از جمله اقدامات وی در این سمت بوده است.
از سوی دیگر درپی کناره گیری یاسر فلاح از سمت مدیرعاملی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، بهنام بهزادفر عهده دار این پست شد.
بهزادفر از بهمن سال 96 مدیر آموزش و فرهنگ سازی این شرکت بود و مدیریت اعضای کانون کارگزاران بورس، تدریس در دانشگاه و بیش از یک دهه حضور در جایگاه‌های مختلف بازار سرمایه را در سوابق کاری دارا است.
اهتمام ویژه به تهیه و تدوین سند راهبردی فرهنگ سازی و آموزش، اجرای برنامه های عملیاتی و هدفمند برای اقشار مختلف جامعه با هدف توسعه فرهنگ سرمایه گذاری و افزایش دانش مالی، توجه ویژه به تولید محصولات فرهنگی و آموزشی جدید، ساماندهی موسسات آموزشی بازار سرمایه و ارتباط مداوم با رسانه های جمعی از جمله اهداف این مدیر فرهنگی بازار سرمایه بوده است.

print