مدیرعامل بانک ملت درگذشت پدر شهیدان کرمی را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت،   در پی درگذشت حاج بهمن کرمی، جانباز جنگ تحمیلی و پدر شهیدان والامقام سیروس، رسول و اصغر، دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در پیامی خطاب به خانواده آن مرحوم و فرزند جانباز وی اکبر کرمی و سعید کرمی شاغل در بانک ملت مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی، این ضایعه را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
خانواده معظم کرمی؛
درگذشت جانباز ایثارگر، پدر سه شهید والامقام و یک جانباز گرانقدردوران دفاع مقدس، جناب آقای حاج بهمن کرمی موجب تاثرعمیق قلبی شد.
پدری که علاوه بر تقدیم سه شهید به محضر اسلام و میهن اسلامی، خود نیز ازجانبازان رنج کشیده دوران جنگ بود و به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ارزش جانبازان کمتر از شهدا نیست.
اطمینان دارم این بزرگ مرد ایثارگرکه با ایمان ، اخلاص وتربیتی عاشورایی، فرزندانی این چنین دلاور را روانه میدان شهادت و دفاع از اسلام و میهن کرد، اکنون در جوار پسران شهیدش آرام یافته است.
ضایعه درگذشت ایشان را به شما خانواده محترم، همکارانم در بانک ملت، مردم شریف استان آذربایجان شرقی و ملت شهیدپرور ایران تسلیت عرض نموده،  برای ایشان علوّ درجات و رحمت واسعه الهی را خواستارم.
دکتر محمد بیگدلی
مدیرعامل بانک ملت
براساس این گزارش حاج بهمن کرمی پدر شهیدان سیروس، رسول، اصغر و جانباز اکبر کرمی ۱۶ فروردین ماه سال جاری در سن۸۲ سالگی به علت کهولت سن دارفانی را وداع گفت. آن مرحوم در سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی پیرانشهر به علت انفجار مین پای راست خود را از دست داد. اولین فرزند این جانباز، شهید سیروس کرمی در سال ۶۴ در سن ۲۳ سالگی در عملیات والفجر هشت در فاو به شهادت رسید، دومین فرزندش طلبه شهید رسول کرمی نیز سال ۶۵ در ۲۰ سالگی در شلمچه شربت شیرین شهادت را نوشید و اصغر کرمی فرزند سوم این پدر فداکار هم در سال ۶۷ و در سن ۱۷ سالگی در منطقه ماووت به جمع برادران شهیدش پیوست.
این گزارش می افزاید فرزند چهارم مرحوم بهمن کرمی، اکبر کرمی هم جانباز شیمیایی است و دیگر فرزندان وی، سعید کرمی (معاون اداره تدارکات و ساختمان بانک ملت مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی) و احمد کرمی(بانکدار مدیریت شعب منطقه ۵ تهران) هم اکنون در حال خدمت رسانی می باشند.
print