حمایت بانک ملت از فراخوان ملی برای کمپین رایگان آموزشی”در خانه بیاموزیم”

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت، ثبت نام این دوره ها از روز شنبه ۲۴ اسفند ماه سال ۹۸ از طریق صفحه اطلاع رسانیbit.ly/darkhanehو درگاه نیمکت آنلاین به نشانیwww.nimkatonline.comآغاز شده است.
بر این اساس، علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی مقدماتی و پیشرفته، طراحی وب‌سایت و سئو، مدیریت، نرم افزارهای تخصصی، علوم مالی، توسعه فردی، آموزش و مشاوره کروناویروس، از سراسر ایران می توانند به کمپین گسترده #در_خانه_بیاموزیم بپیوندند.
این طرح آموزشی رایگان در حوزه‌های برنامه نویسی، طراحی وب، سئو، نرم افزارهای تخصصی، مدیریت، حسابداری، توسعه فردی، زبان انگلیسی و آموزش و مشاوره در خصوص کروناویروس، به صورت آنلاین، برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سراسر کشور، در دوره های مختلف در روزهای تعطیلات نوروزی برنامه ریزی شده و تعدادی از اساتید کشور در این حوزه ها برای ارائه آن ها به مخاطبان همکاری می‌کنند.
بر پایه ی این گزارش، بانک ملت در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی، با توجه به شرایط فعلی در حوزه سلامت، تعطیلات اجباری بر اثر نگرانی از شیوع ویروس کرونا و لزوم خانه‌نشینی مردم، و ایجاد فرصت مناسب برای آموزش های رایگان باهدف ارتقاء دانش و مهارت های فناورانه از این کمپین حمایت کرده است
گفتنی است، مجتمع دانش بنیان بامداد با همکاری شرکت انتقال داده های آسیاتک به عنوان تامین کننده زیرساخت فنی و حمایت چند نهاد و موسسه دیگر این کمپین را اجرا خواهند کرد.
این گزارش می افزاید دانش‌پذیران در پایان دوره آموزشی، درصورت موفقیت در آزمون آنلاین، از سوی مجتمع فنی و حرفه‌ای بامداد مدرک نیز دریافت خواهند کرد.

print