تمدید مهلت ارسال کدملی/صدور ۷۰۰هزار سیم کارت برای سرپرستان خانوار

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت، به نقل از خبرگزاری مهر، سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا با بیان اینکه برای ۷۰۰ هزار سرپرست خانوار سیم‌کارت رایگان صادر شد، گفت: اگر افراد از ۸ تا ۱۸ اردیبهشت ماه پیامک ارسال کنند، اواخر ماه رمضان وام را دریافت می کنند.

حسین میرزایی  اظهار داشت: از قبل هم اعلام کرده بودیم که سرپرستان خانواری که تا ۳۱ فروردین کد ملی خود را پیامک کنند، روز چهارم اردیبهشت وام مربوط به دوره کرونا را دریافت می‌کنند. همچنین سرپرستانی که تا فردا هفتم اردیبهشت ماه، پیامک ارسال کنند، روز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، وام خود را دریافت خواهند کرد.

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا افزود: همچنین سرپرستانی که سیم کارت ندارند، تا ۱۸ اردیبهشت‌ماه فرصت ارسال کد ملی خود را دارند که اگر افراد از هشتم تا هجدهم اردیبهشت ماه پیامک ارسال کنند، اواخر ماه رمضان، وام را دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: از ۲.۵ میلیون سرپرست خانواری که سیم کارت به نامشان نبود با همکاری وزارت ارتباطات، شرکت ملی پست و اپراتورها به صورت غیرحضوری برای ۷۰۰ هزار سرپرست سیم کارت رایگان صادر شد.

میرزایی یادآور شد: مطابق با ابلاغ ستاد اقتصادی دولت، مبنای ساختار خانواده، ساختار خانواده در انتهای فروردین ۹۹ است و تغییرات ساختار خانواده از پایان فروردین ماه به بعد اعمال نمی‌شود.

print