تقویت همکاری ها در دستور کار بانک ملت و پالایشگاه نفت تهران

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت،دکتر محمد بیگدلی در این دیدار با اظهار خرسندی از حضور در مجموعه عظیم پالایشگاه نفت تهران و انتخاب این بانک به عنوان بانک عامل نخست پالایشگاه، از اعتماد مدیران این مجموعه به بانک ملت قدردانی کرد.

مدیرعامل بانک ملت با بیان این نکته که مشتریان بزرگی مانند پالایشگاه نفت تهران، یک شریک تجاری و برند معتبری برای بانک محسوب می شوند، تاکید کرد: بانک ملت هم به عنوان یکی از قدرتمندترین بانک های کشور نام خود را مطرح کرده و هم اکنون تنها بانکی است که یکصد هزار میلیارد ریال سود انباشته دارد که در شبکه بانکی بی نظیر است.
وی با بیان این نکته که بانک ملت امسال پس از چندسال، در مجمع عمومی خود سود هم تقسیم کرد، ادامه داد: این بانک در چند سال گذشته حتی یک ریال هم اضافه برداشت از بانک مرکزی نداشته و سهم بالایی نیز در بازار تسهیلات بین بانکی داشته است و اکنون کمتر بانکی در کشور، شرایط مالی بانک ملت را دارد.
دکتر بیگدلی به سهم ۵۰ درصدی بانک ملت از منابع ارزی شبکه بانکی کشور اشاره کرد و افزود: بانک ملت در پروژه های نفتی نیز بیشترین سهم را در بین بانک های کشور دارد و دارایی های ارزی بانک نیز ۷ میلیارد دلار بیشتر از بدهی های ارزی آن است.
وی از آمادگی بانک ملت برای همکاری همه جانبه با پالایشگاه نفت تهران در زمینه های مختلف خبر داد و اظهار داشت: بانک آسوده خاطر است که منابع آن در همکاری با پالایشگاه، به هیچ وجه سوخت نمی شود و این مجموعه، محل خوبی برای مصرف منابع بانک محسوب می شود.
مدیرعامل بانک ملت، رابطه این بانک و پالایشگاه تهران را یک رابطه دوسویه و برد-برد خواند و ادامه داد: بانک دارای نقدینگی و پالایشگاه دارای تجربه، توان و تخصص است و می توانند با همکاری هم پروژه های بزرگی را به انجام برسانند.
وی تاکید کرد: هرجا که پالایشگاه تهران لازم بداند، بانک ملت با کمال میل و رغبت آمادگی ورود به طرح ها و پروژه ها را دارد.
دکتر بیگدلی، رضایت مدیران پالایشگاه تهران را از بانک ملت، بهترین پاداش برای کارکنان این بانک دانست و اظهار امیدواری کرد که این نشست، فتح بابی برای تقویت همکاری های دو مجموعه باشد.
مهندس حامد آرمان فر، مدیرعامل پالایشگاه نفت تهران هم با قدردانی از همکاری های بانک ملت، از عملکرد دست اندرکاران شعبه مستقر در این پالایشگاه هم اظهار رضایت کرد و گفت: از گذشته خواهان تقویت همکاری ها با این بانک بوده ایم و اکنون بانک ملت به عنوان بانک نخست پالایشگاه مطرح است.
وی با اظهار امیدواری نسبت به حضور بانک ملت در پروژه های توسعه ای پالایشگاه تهران، تصریح کرد: روی کمک و همکاری بانک ملت در پروژه های پیش رو حساب باز کرده ایم و امیدواریم که بانک در این پروژه ها در کنار ما باشد.
وی از بانک ملت به عنوان یک بانک ممتاز نام برد و تاکید کرد: در یک سال اخیر همکاری های خوبی از سوی بانک با پالایشگاه صورت گرفته است که امیدواریم سطح این همکاری ها افزایش یابد.
مهندس آرمان فر با اشاره به این نکته که پالایشگاه تهران در حال ورود به دو پروژه بزرگ است، این پالایشگاه را در زمینه تولید گازوییل و نفت سفید ( سوخت هواپیما و هلی کوپتر) در رتبه نخست پالایشگاه های کشور عنوان و اظهار امیدواری کرد که با اجرایی شدن پروژه جدید، ابن پالایشگاه در زمینه تولید بنزین یورو۵ نیز عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد.
بر اساس این گزارش، مدیرعامل بانک ملت همراه با هیات همراه از بخش های مختلف پالایشگاه نفت تهران بازدید کرد و با فرآیند تولید محصولات مختلف نفتی در این پالایشگاه آشنا شد.
دکتر بیگدلی در این بازدید که محمود اخلاقی معاون مدیرعامل، محسن مقدسی، فرشاد جهاندیده و علی اکبر صابریان مدیران امور و سیدحمید حسینی مدیر شعب منطقه سه تهران، وی را همراهی می کردند، از شعبه بانک ملت در پالایشگاه تهران نیز دیدن کرد و با کارکنان این مجموعه به گفت و گو نشست.
وی در این بازدید، از عملکرد شعبه در بخش های مختلف مطلع شد و توصیه هایی را برای بهبود عملکرد شعبه ارائه کرد.
print