آغاز ماراتن ایده ملت در سال ۹۸ با جوایز میلیونی؛ فراخوان بانک ملت به دانشجویان و فارغ التحصیلان نوآور

مسابقه ایده ملت با رویکرد نوآوری باز و با هدف بهره گیری از خلاقیت دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، با محوریت توسعه محصولات و راهکارهای جدید فناورانه از سوی بانک ملت برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی بانک ملت، علاقه مندان به شرکت در این مسابقه پس از ثبت نام در سایت مسابقه به نشانی mellatidea.ir  باید در قالب تیم های سه نفره، طرح های کسب و کاری خود را در محورهای ایده‌ها و راهکارهای فناورانه در حوزه پرداخت، سرمایه‌گذاری، مدیریت حساب، مدیریت ثروت، مدیریت وجوه برای بخش‌های صنعت یا حوزه های کسب‌وکار، تأمین مالی، تسهیلات و تعهدات و حوزه بانک- بیمه (Bank Assurance) حداکثر تا پایان دی ماه ۹۸ به پست الکترونیک مسابقه ارسال نمایند.
براین اساس، طرح های ارسالی از منظر خلاقیت، امکان‌پذیر بودن، هزینه، سودآور بودن و کیفیت کلی جهت حضور در مرحله فینال از سوی کمیته ارزیاب بررسی می شوند.
براساس اعلام اداره کل مدیریت بازاریابی بانک ملت، تمامی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در مقاطع کارشناسی تا دکتری دررشته های مختلف  اعم از گرایش های رشته‌ مدیریت،MBA، کارآفرینی، فناوری اطلاعات و سایر رشته‏ های مرتبط با فناوری، صنایع، اقتصاد، مدیریت مالی، حسابداری و …  می‌توانند در مسابقه شرکت کنند و با مسائل و موضوعات حائز اهمیت کسب‌ وکاری بانک ملت آشنا شده و در همین مسیر، ایده‌ها و تفکرات خلاقانه‌ خود را بروز دهند.
شروع ثبت نام در این دوره از مسابقه ایده ملت از ابتدای آبان ماه ۹۸ تا پایان آبان، مهلت ارسال طرح ها تا پایان دی ماه و معرفی طرح های منتخب برای ارایه در حضور کمیته داوران نیز بهمن ماه خواهد بود.
بر پایه ی این گزارش، تیم های اول تا سوم این مسابقه به ترتیب از جوایز نقدی ۳۰۰، ۲۱۰ و ۱۲۰ میلیون ریالی به همراه پک هدایای بانک ملت و گواهینامه شرکت در مسابقه بهره مند خواهند شد.
همچنین سایر تیم‌های مرحله نهایی که حایز رتبه های اول تا سوم نشده اند نیز، پک هدیه بانک ملت به همراه گواهینامه شرکت در مسابقه را دریافت خواهند کرد.
شرکت‌کنندگان در مسابقه ایده ملت ۱۳۹۸ می‌توانند با انتخاب یکی از حوزه‌های فرعی مسابقه به ارائه ایده و طرح خود در قالب طرح کسب‌وکاری(Business Plan) یا طرح محصول(Product Plan)در حوزهB۲C یاB۲B  (مشتریان خُرد، تجاری و شرکتی) بپردازند.

print